Kurumsal

TOK OTOMOTİV A.Ş. OE kalitesinde satış sonrası binek ve ticari otomotiv parçaları ile dünya çapında markaların lider toptancı dağıtıcısıdır.

1989 yılında kurulan Tok Otomotiv, Aftermarket OE kalitesinde otomotiv yedek parçaları alanında en güçlü şirketlerden biri haline geldi ve yurtiçinde 2600 bayisi ile iç pazardaki varlığını kanıtlamıştır. Kaliteli hizmetle birlikte dünya markalarının ürünlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Yaklaşımımız son derece müşteri memnuniyetine odaklı olup, artan uluslararası otomotiv satış sonrası pazarlardaki ilişkilerimizi artırmaya devam etmesini sağlamaktır.

Türkiye pazarında toptan distribütör olarak başlayan firmamız, en modern perakende satış standartlarına uygun olarak kendi modern mağaza zincirlerini de geliştirdi.

Tok Otomotiv, Gates, Ngk, Bosch, Mann-filter, Purflux, Delphi, Trw, Denso, Kyb, Monroe, Vdo, Ferodo, Valeo, Luk, Sachs, Oran, Hella, Gmb, Skf, Federal Mogul, Mais Renault ve Opar Fiat, Ayd, Beser, Kale, Kent, Bast Debriyaj, Yenmak, Yavuzsan, Güneş, Smy, Cavo, Supsan ve Rapro gibi dünyaca ünlü markaların önde gelen distribütörü olarak 2008-2017 yıllarında kuruluşundan bu yana sürekli ve istikrarlı bir gelişme gösterdi. Ayrıca Scania, Isuzu, Mitsubishi, Daf, Man, Iveco, Ford, Renault, Volvo, Mercedes Benz ve Land rover ticari ve ağır vasıta araçları için de çeşitli ürünler, alüminyum ve çelikten imal edilen yakıt tankları, hava tankları, yağ tankları, kombi tankları ve add-blue ürünlerini de bünyasine katmıştır.

 

28 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Tok Otomotiv A.Ş., güçlü iş ortaklarıyla ile Türkiye pazarında arzulanan bir rekabet avantajı geliştirmiştir.

Tok Otomotiv, binek otomobilleri (PC) ve hafif ticari araçlar (LCV) orijinal (OE) ve satış sonrası (AM) otomobil yedek parçaları ile başlayan otomotiv yedek parça endüstrisinde faaliyetlerine ara vermeden pazardaki yerini günden güne büyüterek emin adımlarla geleceğe yürümektedir.

Kaliteli Servis, Kaliteli Ürünler, Hızlı Lojistik, Rekabetçi Fiyat ilkelerinden taviz vermeden ülke genelinde hızla yol almaya devam ediyoruz.

- Orijinal OE ve satış sonrası yedek parça çeşitliliğinde lider
- Oto yedek parçada profesyonel çözümler
- Dünya markalarıyla küresel ağ koordinasyonu
- Hızlı sevkiyat ağı

- Bulunabilirlik

Tok Otomotiv, müşterilerine binek ve hafif ticari araç markalarında lojistik hizmetleri sunmaktadır; Renault, Ford, Volkswagen, Mercedes Benz, BMW, Skoda, Seat, Daihatsu, Daewoo, Audi, Kia, Suzuki, Alfa Romeo, Opel, Dacia, Mazda, Toyota, Nissan, Honda, Hyundai, Fiat, Chevrolet, Mitsubishi, Peugeot, Citroen.

Vizyonumuz

 

Müşterilerimizi kurumsal ortağımız olarak görmek, dürüstlük, nezaket ve saygı çerçevesinde verdiğimiz her sözümüzü korumak. Otomotiv yedek parça dağıtımında pazarın lideri olduğumuzu kanıtlamak. 

 

Misyonumuz

 

Yolda yürüyen her araca esin kaynağı olmak ve yenilik getirmek için otomotiv yedek parça pazarını tümüyle OE kalitesinde dünya markalarıyla buluşturmak

 

Değerlerimiz

 

Müşteri hizmetleri - her şeyin merkezinde müşteri memnuniyeti
Güvenilirlik - sözlerimizi tavizsiz yerine getirme
Yenilikçi - yaratıcı vizyonlarla yeni fırsatlar oluşturmak
Duyarlı - dinlemeye açık ve derhal harekete geçmeye hazır
Takım çalışması - yeni hedeflere ulaşmak için ortak amaçlar
Performans - güven ve istikrarla geleceğe koşmak

 

"Her zaman deneyerek, yenilikçi ve yaratıcı olmaya inanan bir firmayız, eşit şartlarda müşterilerimiz her zaman geleceğini yaratabileceği denklem üzerine inşa edillir. En önemli faktör, kalplerimizi her ayrıntıya döktüğümüzde sizlere harika sonuçlar sunabilmektir.

Kesinlikle bir başarı, müşterilerimizin bizimle birlikte büyümesiyle ölçülür. Ortaklarımızın çoğu bizimle şaşırtıcı oranlarda büyüdü, bu bizi daha çok motive ediyor. İşbirliğini, başarıyla sürdürebilmede ekibimizin özverili ve fedakar çalışmalarının katkısı büyük olmuştur.

Otomotiv endüstrisindeki dünya markaları, bu pazardaki segmentinizi bir şansa bırakmaz. Ne yapacağımızı bilerek, verimli sonuçlar elde etmek için, yaratıcı, güvenilir, geliştirici ve deneyimlerimizle her projeyi geniş bir perspektifle inceleriz: Olağanüstü hizmet sunmak için, detayları atlamadan, asla kollarımızı bağlayıp bekleyemeyiz. En önemli başarı; birbirimize ve ortaklarımıza karşı meydan okumadan, önünde-arkasında değil, her zaman müşterilerimizin yanında, yol boyunca bizimle beraber yürümesidir "

"Yönetim kurulu başkanı / M. TOK "

TOK OTOMOTIV A.S.
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey LinkedIn Icon

Follow us

1/4

TOK AUTO HOLDING

'' Tok Otomotiv A.S. was established in 1989 in Duzce which operates in the automotive sector. In 27 years it has become one of the strongest companies in the Automotive Original and Aftermarket auto spare parts... ''

Quick Links

Get in touch!

Tok Otomotiv A.S.
Canan Business Tower
4, Kucukbakkalkoy Mah.   Kocasinan Cad. Selvi Sok. Kat: 15 Daire: 104 Atasehir, 34750 
Istanbul / TURKEY
(+90) 216 471 0999
(+90) 535 491 3777

Latest Products

Show More

© 2016 Tok Otomotiv Inc. All Rights Reserved